Proslava

Ne služimo pijane goste :mrgreen:
Narcisa Black
Glad
Glad
Aes Sedai Plavog Ađaha
Aes Sedai Plavog Ađaha
Reactions:
Cash on hand: Locked
Deli vezu sa: Ashom Vinstarom Aes Sedai Zelenog ađaha

Proslava

Postby Narcisa Black » 10 Sep 2014, 11:38

Ulazi polako u prostoriju. Trenutno je prazna ali izgleda da se u njoj neko dobro zabavljao: prevrnute stolice, par casa razbijeno, malo krvi - divan prizor. Prilazi sanku. "Kad vec nema nikog, mogla bih da se posluzim".

Image

Ash Vinstar
Smrt
Smrt
Čuvar Hronika
Čuvar Hronika
Majstor Sečiva
Majstor Sečiva
Reactions:
Bank: Locked
Deli vezu sa: Narcisom Black Aes Sedai Plavog Ađaha

Re: Proslava

Postby Ash Vinstar » 10 Sep 2014, 19:04

Podiže se iz šanka, zamislio se dok je pakovao piće pa nije ni primetio da je neko ušao. "A ja se ponadao da ćeš reći nešto tipa kad već nikog nema mogla bi da pospremim. Ali ajde, kad se već poslužuješ naspi nešto i za mene. Sad ću da ti se pridružim samo da završim sa pakovanjem ovih gajbi."

Image Čuvar Hronika uzdignut iz Zelenog Ađaha, deli vezu sa Narcisom Black iz Plavog Ađaha, Zunnijev Mentor

After much thought, I came to the conclusion that I am more of the bad guy than the hero.

Landor Lohikarma
TV Moderator
TV Moderator
Tamirlin Tron
Tamirlin Tron
Kuća Lanister - Naslednik
Kuća Lanister - Naslednik
Reactions:

Postby Landor Lohikarma » 10 Sep 2014, 23:18

"Cekaj te i mene!" ulece i sav radostan odmerava okolinu. Sve je novo i nepoznato a opet sve isto. Bice ovo carobno mesto!

Okreni se, sviće.

Narcisa Black
Glad
Glad
Aes Sedai Plavog Ađaha
Aes Sedai Plavog Ađaha
Reactions:

Postby Narcisa Black » 10 Sep 2014, 23:47

"Ala ste vi razvaljeni kad vam je sve nepoznato a isto. Moze sampanjac za pocetak? Dragi, valjda znas da ja ne mogu da prljam ove divne rucice". Nasmejala se nevaljalo.
Image

Image

Besi
Lutalica
Aes Sedai Smeđeg Ađaha
Aes Sedai Smeđeg Ađaha
Kuća Targarjen - Paž/Sluškinja
Reactions:

Postby Besi » 12 Sep 2014, 09:08

Ulazi sva izbubeckana jel te, ne ustaje se svaki dan iz groba, te se protegnu i prigrli Izvor. Saidarom zapali gomilu sveća koje će isijavati veličanstvenu svetlost koja najavljuje njen veliki povratak..

" Zdravo društvance! Neko je rekao spremanje? Evo meeeee!"
Besi se isceri, te se prihvati nameštanja stolica i stolova, popreko pogledavši Landora koji je merkao dimenzije gde bi stavio svoj ogroman akvarijum.
Last edited by Besi on 13 Sep 2014, 09:23, edited 1 time in total.

Mentorka je Elayne Dalisar, Prihvaćenoj od Dvorane Slugu.

Narcisa Black
Glad
Glad
Aes Sedai Plavog Ađaha
Aes Sedai Plavog Ađaha
Reactions:

Postby Narcisa Black » 12 Sep 2014, 13:13

Sa zanimanjem je gledala ljude koji su pristizali. Nije joj samo bilo jasno sto su toliko zeljni da rade. "Hehe, samo neka se oni dobrovoljno prijavljuju za rad. Ja cu da uzivam u ispijanju ovih divnih pica", pomisli srecno. "Da nece neko od vas nesto da gricne?", upita razdragano, sedeci na sanku sve vreme sa casom u ruci.

Image

Zunni
PLIV Moderator
PLIV Moderator
Prihvaćeni
Prihvaćeni
Kuća Erin - Mirosani vitez
Kuća Erin - Mirosani vitez
Reactions:

Postby Zunni » 12 Sep 2014, 15:30

Šuma je bila obamrla dok se miris letnje učmalosti širio i golicao mu nozdrve. Pomišljao je o kraju leta, o jeseni, nadao se zimi... On je ipak vuk, a vukovima je zima vreme radosti, noćnih igara u čoporu na mesečini, trk kroz beli pokrivač. Ovo vreme ga je jarilo, ovom mirisu nije verovao. Neka stvorenja su stvorena za vreline, vukovi, ne baš.

Međutim, u toj učmalosti, oseti neki drugi miris. Bio je slatkast, a nijanse su mu igrale stvarajući slike na svet koji je odavno zaboravio. Pomislio je da je u pitanju neka vradžbina, ti mirisi su budili nemir u njemu. Ti mirisi su mu bili poznati, voleo ih je, ali ne bi trebalo da ih oseća. To ne može biti, pomisli, dok su se slike, nekada zaboravljenih događaja, mutile u njegovoj glavi. Setio se crne veštice opasnog pogleda s leptirom, dečaka koga je svetlost pretvorila u ženku, moćnih muškaraca i žena koji barataju moćima neznanih ovom vuku. Bio je zbunjen, ali znao je šta mu je činiti.

Istinktivno se pridiže, a onda se dade u trk. Trčao je dok su mu se boje šume mešale sa mislima koje su nadolazile, nezvane, a opet tako željene. Osećao se kao neko ko nema šta da izgubi, jurio je bez obzira, bez ikakvog oklevanja. A onda se zaustavi. Pred njim se ukaza zdanje, drvena kućica sa nekim natpisom iznad vrata. Međutim, ono što ga je više interesovalo bio je nagoveštaj ljudi u kući. Sada kada je bio tako blizu nije znao šta da radi, krenuo je, pa stanuo, zadrhtao je, dok su mu se oči zatvarale, a njegovo ime se uobliči u pozadini njegove lobanje. Znao je kako se zove, setio se svega, a onda se sve umiri... Vuk je nestajao u tmini...

Zunni je ležao na travi nedaleko od Krčme. Bio je nag, ali mu nije bilo hladno. Podiže se polako na noge, a kada shvati da se stari osećaj vratio, onaj koji kao vuk nikada nije osetio, osećaj nagosti, zasmeja se. Pogleda u krčmu i vide upaljena svetla. Pored vrata uoči ogrtač, te ga uze i ogrnu se njime. Vreme je, pomisli vedro Zunni. Priča se nastavlja. Posegnu za kvakom i odškrinu vrata. Svetlost iz krčme ga obasja, a on vide dobro poznata lica. Vedro ih otpozdravi:

"Zdravo, prijatelji... Kakvo je zadovoljstvo videti vas opet..."

Tehuan
Turnir Majstor
Turnir Majstor
Reactions:

Postby Tehuan » 13 Sep 2014, 01:41

Ulazi, obazrivo gledajući.
"Braćo miševi" radosno otpozdravlja. :lol:
"Ima li ovde mesta i za mene?"

Besi
Lutalica
Aes Sedai Smeđeg Ađaha
Aes Sedai Smeđeg Ađaha
Reactions:

Postby Besi » 13 Sep 2014, 09:29

" Naravno, naravno. Svi su dobro dosli. Pa makar to bili i zalutali djavolcici koji se smucaju kojekuda u potrazi za ko zna cim!", zacvrkuta Besi odmerivsi Zunnija (sa obaveznim dizanjem obrva) koji je bio ogrnut ogrtacem i Tehuana koji joj je prilazio, posto ga je ponudila da sedne.

" Narcisa, volela bih malo tog sampanjca koji tako divno izgleda!", nasmeja se ona.

Narcisa Black
Glad
Glad
Aes Sedai Plavog Ađaha
Aes Sedai Plavog Ađaha
Reactions:

Postby Narcisa Black » 13 Sep 2014, 10:05

"Dobrodosli, dobrodosli!", vice radosno skacuci sa sanka, rukama rasirenih u dobrodoslicu. "Da nazdravimo nasem ponovnom okupljanju", rece prinoseci posluzavnik sa casama. "Za nove pocetke!", rece podizuci casu u vis.
Image

Image

Ash Vinstar
Smrt
Smrt
Čuvar Hronika
Čuvar Hronika
Majstor Sečiva
Majstor Sečiva
Reactions:

Postby Ash Vinstar » 13 Sep 2014, 11:01

Nije mogao da veruje koliko je ljudi već bilo tu kada se vratio sav prašnjav iz zadnje prostorije. Očistio je prašinu i skinuo paučinu sa kose, "Dobrodošli prijatelji, raduje me što vas vidim u tolikom broju iako je ovo samo početak." Priašo je polako Narcisi poljubio ju je i šapnuo joj je, "Hvala srećo što si me odmenila, možda te zaposlim kao Krčmaricu ovde da mi pomažeš", nasmejao se dok ga je polako odgurnula od sebe.

A sada piće za sve na moj račun, neka ova proslava započne...

Image Čuvar Hronika uzdignut iz Zelenog Ađaha, deli vezu sa Narcisom Black iz Plavog Ađaha, Zunnijev Mentor

After much thought, I came to the conclusion that I am more of the bad guy than the hero.

Narcisa Black
Glad
Glad
Aes Sedai Plavog Ađaha
Aes Sedai Plavog Ađaha
Reactions:

Postby Narcisa Black » 13 Sep 2014, 11:31

"Slusaj ti", progovori kao ljutito, "naplaticu ja tebi za ovo". "Nego, hoces li sad da radis svoj posao i spremis mi nesto da jedem?", nakezila mu se bezobrazno.

Image

Ash Vinstar
Smrt
Smrt
Čuvar Hronika
Čuvar Hronika
Majstor Sečiva
Majstor Sečiva
Reactions:

Postby Ash Vinstar » 13 Sep 2014, 12:20

Osmehnuo joj se," Naravno, sve za tebe, već sam odavno stavio mislim da je spremno do sada. A da evo jeste, samo da serviram, izvoli, posluži se."
Image

Narcisa Black
Glad
Glad
Aes Sedai Plavog Ađaha
Aes Sedai Plavog Ađaha
Reactions:

Postby Narcisa Black » 13 Sep 2014, 13:21

Wuhu! Znas me... :D
Image

Image

Besi
Lutalica
Aes Sedai Smeđeg Ađaha
Aes Sedai Smeđeg Ađaha
Reactions:

Postby Besi » 13 Sep 2014, 15:50

" Za nove pocetke!", odgovori Besi Narcisi i pogleda sve prisutne.
Nije uopste bila svesna koliko joj je ovo nedostajalo.
Jedva ceka da krene sa svojim zadacima kao, kao...
kako joj sad bese titula? - upita se ona.
Tehuan joj sad uopste ne izgleda raspolozeno za razgovor o
poslu. Gle, gle! Kako je jos uvek zelen! Tek druga casica, a vec
se blesavo kezi!
Besi slegnu ramenima, trazeci nekog prijatnog sagovornika i pogled joj se
zaustavlja na.....

Return to “Gostionica”