Andromeda

Minato
Dežurni Krivac
Dežurni Krivac
Prihvaćeni
Prihvaćeni
Kuća Tirel - Naslednik
Kuća Tirel - Naslednik
Reactions:
Cash on hand: Locked

Andromeda

Postby Minato » 22 Oct 2018, 23:54

Riječ je o zanimljivoj sf seriji. Dobra glumačka ekipa, priča, ideja. E sad ja mislim da je moglo biti mnogo bolje.
O čemu se radi?
Daleka budućnost. Tri galaksije čine jednu državu jedno carstvo poznato kao Komonvelt. Zemlja je član, ne previše bitan. Ali kako i biti u tom mnoštvu. Uglavnom pratimo kapetana Dilana Hanta koji zapovijeda svojim super brodom Andromeda. I bez neke velike priče i uvoda nađemo se u pobuni Ničeanaca. Ničeanaci su ljudi genetski poboljšani da budu jači, pametniji i bolji od originala. Da ne duljimo dalje pobuna stvori opšti haos. Kapetan Hant je šokiran, pogotovo jer njegovo brod bude prvi na udaru pobune, a prvi oficir mu je Ničeanac. Brod ne može da se nosi sa hiljadama drugih brodova, posada napušta brod, Hant ostaje sam sa pilotom i bježi kad ivici crne rupe. Rade, drug, prvi oficir i Ničeanac upada na most, ubija pilota i biva sam ubijen od strane Dilana. Gravitacija crne rupe zarobi brod i on ostane izvan normalnog vremenskog toka 300 godina. Kad se konačno oslobodi, Komonvelta više nema, umjesto civilizacije vlada haos i zakon jačeg, a grupa plaćenika proba da otme brod i proda ga onome ko najviše plati.
Kapetan uspijeva da plaćenika uvjeri da mu se pridruže kao posada i krene u sizifov posao, obnavljanja Komonvelta.
Pa ko je sve gledao ovu seriju? I šta mislite?

Gubiš se.

Dolaze po tebe, ali tebe više nema.

Return to “Bioskop”